OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@svetloAstin.cz
0 CZK

Kazetová markýza ARESBOX

Kazetová markýza ARESBOX - www.svetloAstin.cz

Požadujete nekompromisní design, kvalitu, ale za vynikající cenu? Tak právě kazetová markýza Aresbox je možná právě to pravé řešení pro vás. Markýza Aresbox je naprostá novinka v nabídce pro letošní sezónu a už se těšíme na vaše názory. My jsme přesvědčeni o tom, že vyhoví nejednomu klientovi.

 

Terasová markýza Aresbox krásně doplní vzhled vašeho domu, bytu, balkónu nebo restaurace. A co víc - ještě vám udělá příjemný stín. 

 

Pojďte si vybrat tu nejlepší barevnou kombinaci a způsob ovládání vaší markýzy:

 
 
 

 

 

Jakou barvu konstrukce si můžete zvolit?

Jaká by se vám líbila barva konstrukce markýzy? U kazetové markýzy Aresbox si můžete vybrat z pěti standardních barev v základní ceně: 

  • bílá RAL 9010
  • krémová RAL 9001
  • šedo-stříbrná RAL 9006
  • hnědá RAL 8014
  • antracitová RAL 7016

A která je v posledních letech nejžádanější barva? Je to šedo-stříbrná RAL 9006 a velmi oblíbená antracitová RAL 7016. Obě tyto barvy dodají markýze na exkluzivním vzhledu. A když to zkombinujete s nějakou atraktivní látkou bude i tato základní markýza vypadat na vaší terase či balkóně jako jedna z těch nejdražších designových markýz.

 

Myslíte, že byste chtěli ještě jinou barvu? Ale samozřejmě, je to možné. Za příplatek můžete mít markýzu Aresbox v libovolné barvě dle vzorníku RAL.

 
 
 
 

 

 
Kazetová markýza Aresbox - www.svetloAstin.cz

A co barva látky pro markýzu Aresbox?

Protože máme dlouholeté zkušenosti, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější vzory látek. A i když se dnes už pruhy moc nenosí, tak pořád jsou některé vzory tak zajímavé, že jsme je z nabídky nevyřadili. 

Ne, u nás si nemůžete vybrat z největší nabídky látek na trhu. Ale víme proč. Znáte ten pocit, kdy si v restauraci nemůžete vybrat z jídelního lístku, kde mají několik desítek druhů jídel? Určitě ano.Proto jsme omezili výběr látek na 226 nejžádanějších vzorů. I tak to ale s výběrem látky nebudete mít lehké :-)!

 

 
 

Co vydrží markýzový potah?

 
Hodně. Opravdu hodně. Markýzová látka je opatřena speciální vodoodpudivou vrstvou, která dává markýze možnost posloužit vám i jako ochrana proti dešti. Pokud chcete markýzu používat i jako ochranu proti mírnému dešti, musí mít vaše markýza minimální sklon 15 stupňů. Proč? Tento sklon umožňuje vodě z markýzy volně stékat a netvoří se vodní kapsy. A když markýza zmokne, nezapomeňte ji druhý den otevřít a nechat pořádně proschnout.

Markýzové látky mají určité vlastnosti, které jsou pro ně typické. Podívejte se co můžete očekávat.

 

 

 

 

Jak velkou máte terasu či balkón?

Skoro nezáleží na rozměru vaší terasy. Kazetová markýza Aresbox zvládne zastínit opravdu velkou terasu. Největší šířka této markýzy může být až 6 metrů a vyložení až 3 metry. To už je pořádná terasa. 

Protože při montáži markýzy můžeme nastavit sklon až do 70 stupňů, hodí se výborně také na zastínění balkónu a chrání vás tak i při nízkém západním slunci.

 
 
 
 

 

 

Ještě promyslete ovádání vaší markýzy

Ovládání klikou nebo pohonem? A když pohonem, tak vypínačem nebo na dálkové ovládání? A co čidlo chránící markýzu před poškozením větrem?

Manuální ovládání klikou je vhodné pouze pro menší markýzy. Jakmile si vyberete markýzu větší, například větší než 3 x 2 metry, rozhodně zvolte ovládání pohonem. Je to komfortní a také bezpečné. Navíc, markýzu může také chránit větrné čidlo nebo otřesové čidlo. Tato čidla se postarají o to, že se markýza automaticky stáhne, jakmile začne foukat silnější vítr.

Ovládání markýzy vypínačem vyžaduje složitější elektropřípravu. Více jak 90% markýz je dnes ovládáno dálkovým ovladačem. To samozřejmě zvyšuje komfort ovládání markýzy, protože ji můžete ovládat odkudkoli z terasy a nemusíte se vůbec zvedat z lehátka a klidně relaxovat.

Pokud nemáte připravený přívod 230V pro napájení markýzy, téměř vždy se dá najít nějaké řešení. Nejčastěji se někde na terase nachází venkovní zásuvka, do které může být vaše markýza připojena. Nemáte zásuvku? Nevadí. Pokud máte na terase alespoň osvětlení, můžeme markýzu připojit i k osvětlení.

 

Mohlo by vás zajímat

Automatizace Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo ErfalLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czLogo Somfy Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz