OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@svetloAstin.cz

Markýza na terasu / pergolu, terasové krytí CUBOLA

Také trávíte celé dny v práci v uzavřených prostorách s umělým osvětlením? Co si po celodenní námaze odpočinout venku, na čerstvém vzduchu a užívat si volnosti? Proto je tady Cubola, která Vám umožní daleko více využívat Vaši zahradu nebo terasu.

Absolutní novinka a hit pro letošní sezónu. Ideální pro soukromé účely a vynikající pro restaurace a hotely. Flexibilní terasová markýza, která se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám. Skvělá jako reklamní nosič díky vertikálnímu prvku, který zároveň chrání před nízkým sluncem. Motorizovaný systém, který se samostatně hodí také pro krytí zimních zahrad, je nesen dvěma nebo čtyřmi hliníkovými pilíři bez viditelných spojů. Robustní, ale vzdušná a elegantní konstrukce zaujme na první pohled. Je stabilní, odolná vůči větru a díky několika variantám kotvení je možné ji umístit kdekoliv v prostoru nebo přikotvit k domu.

Naprostým unikátem je možnost řazení pergol vedle sebe bez viditelných spojů, což ocení zejména v gastronomii, kde je nutné vytvořit větší prostor pro pohoštění zákazníků bez nutnosti přidávat stojné nohy a tím ubírat prostor pro posezení.

Cubolu je možné částečně nebo zcela uzavřít bočním krytím Screen Zip a tak vytvořit zcela uzavřený samostatný prostor. Screen Zip je opatřen potahem z tkaniny Soltis nebo screen, které jsou prodyšné, propouští denní světlo a umožňují průhled ven, zároveň však chrání před průnikem nežádoucího slunečního záření a hmyzu. Systém Zip také zajistí odolnost proti větru.

Cubola se skládá ze stojných noh, podélných a příčných profilů, markýzy a horizontální clony pro změnu sklonu markýzy . Konstrukci markýzy tvoří kazeta, válec s potahem, vodicí kolejnice s okapovým profilem a výpadovým profilem, který je součástí horizontální clony. Výpadový profil je veden v drážkách vodících kolejnic. Systém je ovládán tahem lan vedených ve vodících kolejnicích. Přes kladky jsou lana zavedena do výpadového profilu. Vyrovnání a napínání potahu zajišťuje pružinový systém, který je umístěn ve výpadovém profilu. 

Barevné provedení konstrukce
Standardní provedení konstrukce v barvě RAL 9010 bílý lesk a RAL 7016 šedý antracit se strukturou. 
Ovládání 
Navíjení potahu markýzy a změna sklonu horizontální clony se provádí pomocí elektromorou s integrovaným přijímačem dálkového ovládání. Cubolu ovládají dva motory - jeden pro markýzu a druhý pro horizontální clonu. 
Potah
Speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano- fluorokarbonová impregnace). Látka je hydrofobní, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá. 
Výrobní rozměry
Maximální rozměr krytí je:
šířka 5 000 mm x vyložení 5 000 mm x výška 3 000 mm.
Maximální sklonění přední clony je 800mm.
Díky modulární konstrukci terasového krytí Cubola je možné jeho mnohočetné spojování. 
Možnosti za příplatek
> automatické řídicí jednotky a ovladače
> boční krytí Screen Zip
> technické tkaniny s polyesterovými či skelnými vlákny pro boční krytí 

          Tlačítko markýzové látky     Tlačítko ovládání markýz 


 

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti od Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo ErfalLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czLogo Somfy Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz