OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@svetloAstin.cz

Markýza na zimní zahradu / pergolu VERANDA BOX

Veranda Box je výsuvná markýza s moderním designem, tichým chodem a skvělými užitnými vlastnostmi. Nachází uplatnění při stínění prosklených ploch zimních zahrad nebo pergol, ale je skvělá zejména jako flexibilní terasová markýza.

Největší předností markýzy Veranda Box je flexibilita umístění vodících profilů a přesah potahu přes půdorysnou plochu zimních zahrad, protože tak částečně chrání i svislé prosklené plochy.  Umožňuje také větší variabilitu montáže na konstrukce zimních zahrad a pergol.

Se dvěma stojnými nohami vytvoří velmi funkční a estetické terasové krytí, které se přizpůsobí prostorovým možnostem teras. Tato markýza má vhodně vyřešené napnutí potahu a odtok vody, který je zabudován do vodících profilů.

Konstrukci markýzy tvoří hliníkové vodící profily, kazeta, válec s potahem, výpadový profil a montážní konzoly. Výpadový profil je veden v drážkách vodících profilů. Potah napínají patentované plynové písty umístěné ve vodících profilech, které umožňují maximální vypnutí potahu v každé poloze. 

Barevné provedení konstrukce
standardně bílá RAL 9010, krémová RAL 1013, sépiově hnědá RAL 8014
a stříbrná
Ovládání 
Sjíždění a vytahování markýzy lze provádět pouze motorem.
Potah
Speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je hydrofobní, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá.
Výrobní rozměry
Maximální rozměr markýzy: šířka 5000 mm x vyložení 5000 mm 
Minimální sklon markýzy je 15 stupňů.
Možnosti za příplatek
> reklamní potisky
> elektromotory s dálkovým ovládání
> automatické řídící jednotky, ovladače a vypínače
> konstrukce v jiných odstínech RAL: RAL 6005 mechová zelená, RAL 6009
   jedlová zelená, RAL 3005 vínově červená, inox, RAL 7022 šeď umbrová,
   RAL 7035 světle šedá, RAL 8017 čokoládová hnědá, RAL 8019 šedohnědá
          Tlačítko markýzové látky     Tlačítko ovládání markýz 
 

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti od Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo ErfalLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czLogo Somfy Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz