OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603 841 103 | info@svetloAstin.cz
0 CZK

Protisluneční okenní fólie

Protisluneční okenní fólie, fólie proti slunci, fólie na okna, ochrana před sluncem - světloAstín.cz

Hlavním úkolem protisluneční fólie na okna je zabránit přehřívání interiérů budov. Zvýšená teplota interiéru způsobuje přehřívání organismu a s ním spojené snížení výkonnosti a riziko vzniku zdravotních problémů. Zásadní význam mají protisluneční fólie na sklo v objektech vybavených klimatizací, neboť přinášejí značné energetické úspory a umožňují instalovat levnější klimatizační jednotky s nižším potřebným výkonem. Protisluneční fólie jsou vybaveny metalizovanými vrstvami, které zaručují jejich maximální výkon. Jsou vybaveny UV filtry, které zadrží 98% škodlivého UV záření, čímž zabraňují stárnutí interiéru a mají velmi kvalitní povrch odolný proti poškrábání. Díky svým vlastnostem chrání i Vaše soukromí. V neposlední řadě dodají objektům atraktivní vzhled. Jsou dodávány v několika barevných variantách s různým stupněm propustnosti světla. Jsou určeny na všechny objekty, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření jako jsou byty, rodinné domy, kanceláře, obchody.

> působí jako pasivní klimatizace 
> snížují teplotu v místnosti v horkých letních měsících 
> v zimě redukují ztráty tepla sklem až o 30 % 
> dávají oknům i budově nový design 
> zadržují 98% škodlivého UV záření a chrání tak interiér 
> tepelné úspory bez výměny oken 
> snižují průchod slunečního horka v létě až o 60% 
> snížují teplotu v místnosti v horkých letních měsících 

 

 

Protisluneční okenní fólie, fólie proti slunci, fólie na okna, ochrana před sluncem - světloAstín.cz

Interiérové protisluneční okenní fólie

Vnitřní protisluneční fólie na okna se používají na jednoduchá skla, kde je i přes instalaci v interiéru docíleno velkého protislunečního účinku.

Exteriérové protisluneční okenní fólie

Tyto fólie se instalují na izolační dvojskla z vnější strany aby se dosáhlo maximálního protislunečního účinku a zamezilo riziku prasknutí skla. Oba typy protislunečních fólií, exteriérové i interiérové jsou dodávány v několika barevných variantách (stříbrná, neutrální, bronzová atd.) a v různých tmavostech (s prostupem světla 15%, 20%, 35% atd.) 

 

 

 

 

 

 

 

Vlastnosti protislunečních okenních fólií

 

Mohlo by vás zajímat

Automatizace domácnosti od Somfy

Pouze značkové tuzemské a zahraniční výrobky


Logo Bohemiaflex CSLogo BematechLogo ErfalLogo Isotra Jsme autorizovaným partnerem společnosti Isotra a. s. - www.svetloAstin.czLogo Somfy Jsme autorizovaným partnerem Somfy - www.svetloAstin.cz